Skip to content Skip to footer
Hakkımızda

Biz Kimiz ?

İnsan hayatını değiştirme potansiyeline sahip metaverse, günümüzün en çok konuşulan kavramları arasındadır. Geleceğin yeni hali olan metaverse’te etkin olmak isteyen firmaların sayısı ise her geçen gün artmaktadır. Kendilerini sanal dünyaya hazırlamak isteyen şirketlerin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerin başında ise metaverse uzmanları gelmektedir. Henüz sayıları oldukça az olan metaverse uzmanları, daha şimdiden kariyer hayatlarında fırsatlarını yakalamaya başlamıştır. Hayal gücü yüksek olan bireyler, nitelikli bir eğitim sayesinde metaverse’ün yaratıcılarından olma potansiyeline sahiptir.

Bilişim sektöründeki başarısı ile tanınan Smartpro Bilgisayar Akademisi’nin yeni oluşumu Metaverse Eğitim Merkezi, metaverse alanında kendilerini geliştirmeyi arzu eden bireylere sektörün en donanımlı eğitimini sunmaktadır.

Dünya standartlarındaki metaverse eğitimi ile Metaverse Fabrikası, geleceğin sanal dünyasını tanıtarak, öğrencilerini bu yeni sektörün ayrıcalıkları ile tanıştırır. Verilen eğitimi başarı ile tamamlayan bireyler, metaverse hakkında bilgi sahibi ve donanımlı metaverse uzmanları olur.

Siz de Türkiye’nin sayılı metaverse uzmanları arasında yer almak istiyorsanız, Metaverse Fabrikasını tercih ederek hayatınızı sanal dünyanın sınırsız potansiyeline teslim edebilirsiniz!

sadece hayal Et

Hayal gücünüzü serbest bırakın, bilgiye sınırsız erişim sağlayın! Metaverse eğitimiyle, geleneksel sınırların ötesine geçiyoruz ve yeni bir öğrenme deneyimine adım atıyoruz.

Hemen Başvur

İştirakçi

Smartpro Teknoloji 

Metaverse Fabrikası © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.